Pracowałeś w Holandii ??

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Holandii - Augustów

Zwrot podatku z Niemiec, Holandii i Norwegii to zadanie skomplikowane księgowo, ale nie dla nas. W naszej firmie w Augustowie pomożemy Ci w dopełnieniu wszystkich formalności zgodnie z wymogami urzędów zagranicznych, jak również zgodnie z polskim prawem. Zwrot podatku z zagranicy będzie dla Ciebie czystą przyjemnością w naszym biurze, ponieważ to my zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Tobie pozostanie jedynie złożenie podpisu. Rozliczenia podatkowe Holandia Augustów zostanie wykonane w sposób zgodny ze sztuką księgową, a Rozliczenia podatkowe Niemcy zajmą zaledwie kilka chwil. Nasi księgowi to profesjonaliści, którzy znają się na rzeczy, są kompetentni i służą poradą na każdy temat związany ze zwrotem podatku z zagranicy. Rozliczenia podatkowe Norwegia to dosłownie kilka chwil. Odzyskanie podatku jest teraz jeszcze prostsze dla wszystkich mieszkańców Augustowa, którzy w ubiegłym roku księgowym pracowali poza granicami kraju w Norwegii, Niemczech lub Holandii. Przyjdź i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w naszym biurze. Gwarantujemy miłą obsługę, szybkie załatwienie sprawy i minimum formalności.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty