Pracowałeś w Holandii ??

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Holandii - Brzesko

Wszystkich mieszkańców Brzeska i okolic pracujących w ubiegłym roku podatkowym za granica zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura o specjalizacji zwrot podatku z zagranicy. Nasi specjaliści służą profesjonalnymi poradami oraz pomagają w dopełnieniu wszystkich formalności. Pozwala zaoszczędzić to wiele czasu oraz nerwów. Wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość przepisów obowiązujących w Polsce oraz norm zagranicznych urzędów pozwalają na sprawne odzyskiwanie podatku. Rozliczania podatkowe Holandia Brzesko są przeprowadzane błyskawicznie. Również rozliczenia podatkowe Niemcy Brzesko przebiegają bardzo szybko. Rozliczenia podatkowe Norwegia Brzesko to nasze podstawowe zadanie. Nasi księgowi pomogą Ci odzyskać pieniądze, które Ci się należą. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i zostań z nami na dłużej. Gwarantujemy miłą i kompetentną obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia biura w Brzesku. Nadpłacony podatek Holandia, Niemcy, Norwegia jeszcze nigdy nie był tak łatwy do odzyskania.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty