Pracowałeś w Holandii ??

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Holandii - Busko-Zdrój

Osoby pracujące w ubiegłym roku podatkowym poza Polską zachęcamy do rozliczenia podatkowego z pomocą naszego biura w Busku-Zdroju. Oferujemy pomoc w dziedzinie zwrot podatku z zagranicy. Dzięki nam łatwo i skutecznie odzyskasz nadpłacony podatek Holandia, Niemcy, Norwegia. Nasi specjaliści są wykwalifikowani i dysponują szeroką wiedzą z dziedziny polskiego oraz zagranicznego prawa podatkowego oraz doświadczeniem, które w znacznym stopniu usprawnia proces. Załatwią za Ciebie wszystkie formalności, a Tobie pozostanie jedynie złożenie podpisu. Rozliczenia podatkowe Niemcy Busko Zdrój to gwarancja ekspresowej obsługi. Rozliczenia podatkowe Norwegia Busko zdrój to tylko kilka minut. Zaledwie kilka chwil zajmuje także rozliczenia podatkowe Holandia Busko Zdrój. Podatek Holandia, Niemcy, Norwegia jest szybko i skutecznie odzyskiwany przez naszą firmę. Zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz oszczędność cennego czasu i pieniędzy. Nie musisz już w nieskończoność czekać na pieniądze, które Ci się należą. Zachęcamy mieszkańców Buska-Zdroju oraz okolic do zapoznania się z nasza oferta i skorzystania z usługi rozliczenia podatku zagranicznego.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty