Pracowałeś w Holandii ??

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Holandii - Bydgoszcz

Odzyskanie nadpłaconego podatku z zagranicy to żaden problem. Rozliczenia podatkowe Holandia Bydgoszcz to gwarancja minimum formalności. Rozliczenia podatkowe Niemcy Bydgoszcz zajmują kilka chwil. nie musisz tracić cennego czasu wybierając rozliczenia podatkowe Norwegia Bydgoszcz. Nasi księgowi pomogą rozliczyć podatek Holandia, Niemcy, Norwegia. Dysponują wiedzą z zakresu norm prawa podatkowego obowiązującego w Polsce oraz znajomością wymagań zagranicznych urzędów. Zwrot podatku z zagranicy dzięki naszej firmie jest pewny i łatwy w uzyskaniu. Działamy na rynku od lat i wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego dążymy do jak największego usprawnienia procesu, co jest możliwe dzięki zdobytemu doświadczeniu w prowadzeniu podobnych spraw . Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, a Tobie pozostanie tylko złożenie podpisu i dużo wolnego czasu. Nasze biuro w Bydgoszczy to gwarancja miłej i rzetelnej obsługi. Zapraszamy mieszkańców Bydgoszczy osiągających dochody z zagranicy. Podatek Holandia, Niemcy, Norwegia jest łatwy do odzyskania z nasza pomocą.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty