Pracowałeś w Holandii ??

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Holandii - Chorzów

W ubiegłym roku podatkowym pracowałeś poza granicami Polski i chcesz odzyskać podatek z Holandii ? Biuro podatkowe w Chorzowie ma ofertę specjalnie dla Ciebie. Rozliczenia podatkowe Niemcy Chorzów to nasza specjalność. Załatwisz sprawę w kilka minut. Rozliczenia podatkowe Holandia Chorzów - nasi specjaliści zajmą się nimi od ręki. Rozliczenia podatkowe Norwegia Chorzów to również tylko kilka chwil. Wystarczy, ze złożysz podpis, a my załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Nasi wykwalifikowani specjaliści mają szeroką wiedzę i służą poradą w każdej chwili. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zwrot podatku z zagranicy jest bardzo sprawny. Znamy przepisy podatkowe obowiązujące w Polsce oraz za granicą, a także wszelkie normy jakimi posługują się zagraniczne urzędy. Szybko przygotujemy niezbędne dokumenty i skutecznie odzyskamy Twój nadpłacony podatek. Zapraszamy do Chorzowa. Nasze biuro oferuje bezpłatne porady oraz miłą, rzeczową i profesjonalna obsługę.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty