Pracowałeś w Holandii ??

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Holandii - Częstochowa

Jeżeli w ubiegłym roku podatkowym pracowałeś poza granicami kraju i chcesz uzyskać zwrot podatku z zagranicy odwiedź nasze biuro mieszczące się w Częstochowie. Podatek Holandia, Niemcy i Norwegia to nasza specjalizacja. Nasi kompetentni księgowi udziela wskazówek i sprawnie przeprowadzą proces. Rozliczenia podatkowe Holandia Częstochowa mogą trwać zaledwie kilka minut. Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty. Równie sprawne są w naszym biurze rozliczenia podatkowe Niemcy Częstochowa. Zdziwisz się, gdy w kilka chwil będziesz miał za sobą rozliczenia podatkowe Norwegia Częstochowa. Od lat zajmujemy się odzyskiwaniem nadpłaconego podatku. Nasi księgowi dzięki doskonałej znajomości przepisów polskiego prawa podatkowego oraz norm obowiązujących w urzędach zagranicznych sprawnie prowadzą cały proces. Zachęcamy mieszkańców Częstochowy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Z nami szybko odzyskasz swój podatek nie tracąc czasu na zbędne formalności, które załatwimy za Ciebie.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty