Pracowałeś w Holandii ??

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Holandii - Hrubieszów

Jesteśmy dużym, doświadczonym i ogólnopolskim biurem, którego zadaniem jest sprawne i szybkie odzyskiwanie podatków z zagranicy. Podatek Holandia, Niemcy czy też Norwegia nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Na miejscu przygotowujemy wraz z Tobą wszystkie niezbędne do tego celu dokumenty, wypełniamy je i wysyłamy do odpowiednich urzędów. Nasze biuro działa w Hrubieszowie, gdzie działamy dynamicznie od dłuższego czasu. Obsługujemy również okolice Hrubieszowa. Zwrot podatku z zagranicy w mieście Hrubieszów to ekspresowe działanie z naszej strony i absolutna pewność skutecznego działania. Przyjedź do naszego biura i przekonaj się, że rozliczenia podatkowe Holandia Hrubieszów są z nami niezwykle proste. Rozliczenia podatkowe Niemcy Hrubieszów również nie będą stanowiły najmniejszego kłopotu, a wszystkie spray formalne zostaną wykonane ekspresowo. Rozliczenia podatkowe Norwegia Hrubieszów to także zadanie, w którym od wielu lat się specjalizujemy. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się w naszym biurze na spotkanie, w czasie którego wykonamy wszystkie zadania od ręki.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty