Pracowałeś w Holandii ??

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Holandii - Jarocin

U nas możliwe są rozliczenia takie jak zwrot podatku z zagranicy. Jesteśmy jednym z nielicznych biur w Jarocinie specjalizujących się w kwestii zwrotu należnego podatku za pracę za granicami naszego kraju. Prowadzimy rozliczenia podatkowe Holandia Jarocin jak również rozliczenia podatkowe Niemcy Jarocin i rozliczenia podatkowe Norwegia Jarocin. Wszystkie wykonywane przez nas zadania są absolutnie pewne i sprawdzone, a zespół specjalistów czuwa nad poprawnością od strony prawnej i księgowej. Dzięki temu masz pewność solidnie wykonanej usługi. Biuro podatkowe Jarocin zaprasza do wizyty i rozliczenia swojego podatku dochodowego z tytułu pracy za granicą. Wszystkie formalności dopełnimy za Ciebie w kilka chwil. Nasze biuro mieści się na terenie Jarocina, ale znajdujemy się również w wielu innych miastach Polski. Zapraszamy do skontaktowania się. Dowiesz się więcej odnośnie rozliczenia podatku zagranicznego. Rozliczysz u nas ekspresowo podatek Holandia, Podatek Norwegia i Podatek Niemcy. Wszystkie sprawy formalne zostaną załatwione za Ciebie, a Tobie pozostanie jedynie podpisanie dokumentów.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty