Pracowałeś w Holandii ??

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Holandii - Kostrzyn nad Odrą

Wielu mieszkańców Kostrzyna nad Odrą pracuje poza granicami Polski. Nasze biuro podatkowe oferuje pomoc w dziedzinie zwrot podatku z zagranicy. Rozliczenia podatkowe Niemcy Kostrzyn nad Odrą to typowa sprawa, którą się zajmujemy. Rozliczenia podatkowe Holandia Kostrzyn nad Odrą prowadzimy równie sprawnie. Rozliczenia podatkowe Norwegia Kostrzyn nad Odrą również nie zajmują wiele czasu w naszym biurze. Wszystko to za sprawą doświadczenia i przeprowadzenia wielu podobnych spraw. Wiemy jak dopełnić wszystkich formalności minimalnie angażując przy tym Państwa czas. Kompletujemy dokumenty a Państwu pozostaje podpis i oczekiwanie na zwrócony podatek Niemcy, Holandia, Norwegia. Okres tego oczekiwania nie jest długi, gdyż nasi specjaliści znają doskonale, oprócz przepisów prawa podatkowego, wymogi zagranicznych urzędów. Gwarantujemy miłą i rzetelną obsługę oraz sumienne zajęcie się Państwa sprawą. Zapraszamy do naszego biura w Kostrzynie nad Odrą do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z bezpłatnych konsultacji.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty