Pracowałeś w Holandii ??

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Holandii - Limanowa

Solidnie wykonane rozliczenia podatkowe Holandia Limanowa pozwolą na szybkie i sprawne odzyskanie pieniędzy za pracę za granicą. Rozliczenia podatkowe Niemcy Limanowa wykonywane są u nas przez specjalistów z branży księgowości i prawa, którzy znają się na rzeczy i są w tym doskonali. Wszystkie zadania realizujemy ekspresowo, dzięki czemu pieniądze znajdą się na Twoim koncie szybko. Rozliczenia podatkowe Norwegia Limanowa i wszystkie inne prowadzone przez nas rozliczenia podatkowe to szybkość działania, prostota i przejrzystość, a także stosunkowo niski koszt usługi. Podatek Holandia rozliczony zostanie ekspresowo. Wykonujemy również rozliczenia z innych popularnych kierunków, w które wyjeżdżamy w celach zarobkowych. To chociażby podatek Norwegia i Niemcy. Znamy doskonale przepisy wszystkich tych państw i dzięki temu możemy zaproponować rzetelną obsługę. Zwrot podatku z zagranicy w naszym biurze w Limanowej to kompletne minimum formalności dla Ciebie. Wszystkimi sprawami zajmiemy się sami. Dostarcz do nas komplet dokumentów. Resztę zrobimy za Ciebie. Zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty